Renault automobil

Usluga dugoročnog najma za pravne subjekte

GUMAX 4BUSINESS je usluga dugoročnog najma najmjenja pravnim subjektima. Izborom ove usluge koja je definirana periodom i kilometražom za svako vozilo, ostvarujete značajne uštede u troškovima poslovanja i jednostavnost upravljanja voznim jedinicama. Da bi Vaši zahtjevi bili u potpunosti ispunjeni, GUMA X4BUSINESS Vam pruža mogućnost izbora klase vozila po Vašoj mjeri i svakako najvažnija stavka je po principu "jedan račun za sve".

U periodu od 01.12.2015 do 31.05.2016. GUMA X raspisuje jedinstvenu akciju s nevjerojatno niskim cijenama. 

Model vozila2800 km2000 km1500 kmCijena dodatnog km
Dacia Sandero580,00480,00400,000,20
Renault Twingo600,00510,00430,000,22
Renault Clio700,00600,00500,000,24
Renault Megane, Nissan Note750,00680,00580,000,25
Renault Fluence800,00700,00600,000,27
Nissan Qashqai1.150,001.050,00950,000,32

Cijena uključuje sljedeće:

  • puno osiguranje za vozilo (CDW, TP, PAI, CDW+), 30 dana najma 

Cijena ne uključuje:

  • gorivo,
  • PDV 17%,
  • dodatne km,
  • osiguranje WUG

Maksimalno trajanje najma je 6 mjeseci s zadnjim povratom vozila na dan 31.05.2016. godine.

Ovo je najbolja ponuda za Vas!

Za sve dodatne informacije i upite, kontaktirajte nas direktno putem telefona ili e-maila.